Nauka bezstresowego wchodzenia do przyczepki. Warsztaty praktyczne.

Ładowanie konia do przyczepy może być łatwe i bezstresowe, może być szybkie i zająć jedynie minutę, może nawet stać się zabawą. Każdy człowiek i każdy koń może się tego nauczyć i osiągnąć sukces! Umiejętności te są potrzebne w codziennym życiu koniarza!

Podczas warsztatów poznacie praktyczne techniki wchodzenia z koniem do przyczepy. Całość szkolenia to warsztaty praktyczne, ponad 90% czasu to praca praktyczna z końmi.

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się:

- Dlaczego tyle koni ma problem z wchodzeniem do przyczepy? Skąd to się bierze i jak temu zaradzić?

- Czy wchodzenie do przyczepy może być łatwe i zupełnie bezstresowe dla konia i właściciela?

- Jakie błędy popełniamy, że koń nie chce wejść do przyczepki i jak to zmienić?

- Jak nasze nastawienie i emocje wpływają na konie?

- Czy nauka wchodzenia do przyczepy dla konia może być zabawą?

- Czy można łatwo nauczyć konia samoładowania?

- Jak zadbać o bezpieczeństwo podczas transportu?

Co zrobić, aby koń nam ufał i był spokojny? Jak opanować nasz własny stres? Bardzo ważne jest, abyśmy uczciwie spojrzeli na samych siebie, na naszą wiedzę i nasze umiejętności, abyśmy widzieli nasze własne zachowanie, emocje, reakcje i umiejętności. Tego będziemy się razem uczyć.

Podstawą do sukcesu na każdym poziomie zaawansowania i w każdym rodzaju pracy z koniem jest zbudowanie zaufania, wzajemny szacunek człowieka i konia i wzajemna komunikacja. Bez komunikacji nie ma zrozumienia, bez zrozumienia nie ma nauki.

Poznamy wrodzone, instynktowne zachowania koni. Nauczymy się komunikacji z nimi w praktyce. Konie uczą się bardzo szybko, w mgnieniu oka przyswajają nowe zadania. To od nas zależy, czy nauczymy konia dobrych czy złych nawyków.

Zapraszam na wyjątkowe warsztaty - praktyczna nauka bezstresowego wchodzenia z koniem do przyczepy. Sukces gwarantowany!
Zapraszam wszystkich, którzy kochają konie, są jeźdźcami, właścicielami lub opiekunami koni, lub dopiero zaczynają przygodę z końmi, na każdym etapie zaawansowania.